FERTI·LILY z nagrodą Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2023

FERTI·LILY z nagrodą Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2023!

 Z radością informujemy, iż zestaw FERTI·LILY otrzymał tegoroczną nagrodę Laur Konsumenta – odkrycie ROKU 2023. Laur Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 17- stu lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług.

Co roku, zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, przynosi producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie? Godło Laur Konsumenta stały się potwierdzeniem silnej pozycji nagradzanych marek na wymagającym rynku, a tym samym formą zbiorowej rekomendacji tendencji konsumpcyjnych.

Przyznawany certyfikat Laur Konsumenta stał się swoistą wartością nagradzanych marek będącą pochodną tego jak Konsumenci postrzegają dany produkt, usługę lub firmę w kontekście jakości i innowacyjności, a do tego obrazuje pewny rodzaj emocjonalnego przywiązania do marki. To właśnie ze względu na „jakość i innowacyjność produktów farmaceutycznych dla kobiet” zestaw FERTI·LILY został wyróżniony i uznany za Odkrycie Roku 2023. Kubeczek FERTI·LILY wspiera pary w poczęciu dziecka w domowym zaciszu. Wykonany jest z miękkiego silikonu i nie zawiera hormonów. Jest prosty w aplikacji i po stosunku, przesuwa nasienie w stronę ujścia szyjki macicy, co zwiększa szanse na zapłodnienie. Badania kliniczne przeprowadzone nad kubeczkiem FERTI·LILY pokazują, że zwiększa on szanse na zajście w ciążę o 48%. Zestaw dopełnia żel, który został stworzony, by pomóc parom w staraniach o dziecko, gdyż jego działanie sprzyja przeżyciu plemników. Badania kliniczne potwierdzają, że w przeciwieństwie do popularnych lubrykantów, żel FERTI·LILY nie tworzy bariery dla nasienia, dzięki czemu w kontakcie z żelem plemniki mogą przeżyć ponad 24h.

Kup zestaw z 10% rabatem i darmową dostawą, przy zakupie skorzystaj z kodu:
POWITALNY2023

Dołącz do naszej społeczności!

Odwiedź nas:

FERTI·LILY z nagrodą Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2023
Przewiń na górę