CZYSZCZENIE

Kubeczek FERTI·LILY należy myć ciepłą wodą. Maleńkie otworki poniżej pierścienia muszą pozostać czyste i drożne, aby zapobiegać tworzeniu się próżni podczas usuwania kubeczka. Delikatnie rozciągnij kubeczek w miejscach, gdzie znajdują się otworki, tak, aby przepływająca woda usunęła ewentualne zabrudzenia.

Jeśli nie możesz umyć kubeczka FERTI·LILY bezpośrednio po użyciu (np. podczas korzystania z toalety, w której umywalka znajduje się w osobnym pomieszczeniu), umyj dokładnie ręce przed wejściem do kabiny, wylej zawartość kubeczka do toalety i użyj suchej lub wilgotnej chusteczki, by wytrzeć kubeczek. Płyn znajdujący się w kubeczku po jego wyjęciu z pochwy, to głównie nasienie i śluz szyjkowy, i jego obecność jest zupełnie normalna.

Znajdź dogodny moment, by umyć kubeczek zgodnie z zaleceniami przed kolejnym użyciem. W podróży, zawsze myj kubeczek wodną zdatną do picia.

Gdy Twoje płodne dni w danym cyklu dobiegają końca, zaleca się umyć, wygotować i dobrze osuszyć kubeczek FERTI·LILY zgodnie z instrukcją. Kubeczek należy przechowywać w załączonym bawełnianym woreczku. Kubeczka NIE NALEŻY przechowywać w platikowej torebce lub pojemniku z ograniczonym dostępem powietrza.

Kubeczek FERTI·LILY może być gotowany w czystej wodzie przez 5-10 minut. Używaj do tego sporej ilości wody i nie przykrywaj naczynia podczas gotowania. Nie zostawiaj naczynia z gotującą się wodą bez nadzoru. W przypadku uszkodzenia, kubeczek może przestać działać zgodnie z przeznaczeniem i powinien zostać wyrzucony i zastąpiony nowym (może tak się zdarzyć np. w przypadku, gdy woda z naczynia wygotuje się i kubeczek się spali).

Kubeczek FERTI·LILY może z czasem lekko zmienić kolor. Nie wpływa to w żaden sposób na skuteczność jego działania. NIE NALEŻY UŻYWAĆ octu, olejku z drzewa herbacianego, mydeł zapachowych, mydła kastylijskiego, mydła z dodatkiem mięty, mydeł olejowych, izopropanolu, etanolu, mydła antybakteryjnego, żelu antybakteryjnego do rąk, chusteczek nawilżanych, płynu do mycia naczyń, nadtlenku wodoru, wybielacza ani innych środków żrących w celu wybielenia kubeczka. Powyższe substancje mogą doprowadzić do uszkodzenia silikonu oraz wywołać podrażnienia.

Fertilily badge 02 small-01
Przewiń na górę