JAK TO DZIAŁA

Kubeczek FERTI·LILY jest miękki, wygodny i łatwy w aplikacji. Umieszcza się go w pochwie po stosunku zakończonym ejakulacją, co utrzymuje nasienie blisko szyjki macicy, w środowisku śluzu szyjkowego. Dzięki temu, więcej plemników ma szansę przeżyć i dostać się do wnętrza macicy. Im więcej plemników dostanie się do macicy, tym większe szanse, że jeden z nich dotrze do komórki jajowej i dojdzie do zapłodnienia.

W JAKI SPOSÓB KUBECZEK
WSPOMAGA ZAPŁODNIENIE

Path-235@2x (1)
Kubeczek FERTI·LILY dostarcza większą ilość nasienia do szyjki macicy, a tym samym zwiększa szansę na zapłodnienie
Group-531@2x

Pozostając w kubeczku FERTI·LILY, nasienie ma ograniczony kontakt z błoną śluzową pochwy, gdzie poziom pH jest dla plemników niesprzyjający

Group-530@2x

Kubeczek FERTI·LILY może pozostać w pochwie do 1 godziny, wydłużając tym samym czas, w którym plemniki mogą dostać się do wnętrza macicy

Group-529@2x

Kubeczek FERTI·LILY utrzymuje nasienie w jednym miejscu nawet podczas oddawania moczu czy brania prysznica. Oddawanie moczu po stosunku pomaga zapobiegać zakażeniom układu moczowego (ZUM)

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

GOSIA

opinia12

Po sześciu miesiącach starań, wciąż nam nie wychodziło. Wspólnie z mężem zadecydowaliśmy, że nie będziemy korzystać z in vitro ani podobnych metod. Jednak chcieliśmy mieć dziecko. FERTI·LILY było świetnym rozwiązaniem dla nas. Kubeczek wspiera naturę w jej działaniu – po czterech zastosowaniach FERTI·LILY okazało się, że jestem w ciąży.

ANNA

Opinia 11

Zaczęliśmy używać kubeczka FERTI·LILY po kilku miesiącach. Pomyśleliśmy: nie zaszkodzi spróbować… I hurra! W ciągu 3 miesięcy pomogło nam to zajść w ciążę! Czekamy teraz na naszego pierwszego synka. Kubeczek był przyjemny w użyciu, niewyczuwalny. Jest łatwy w czyszczeniu i przechowywaniu w załączonym bawełnianym woreczku.

MARTA

Opinia 9

Używanie kubeczka po raz pierwszy było trochę niezręczne, śmialiśmy się: „Kochanie, pospiesz się, trzeba to włożyć ASAP” i trzeba było czekać chwilę z „tą rzeczą” w środku… Na szczęście kubeczek jest łatwy w użytkowaniu, instrukcja jest bardzo przejrzysta. Nie ma uczucia dyskomfortu, kubeczek jest niemal niewyczuwalny, a wyjęcie go również nie jest trudne. Czujemy, że kubeczek FERTI·LILY naprawdę pomógł nam zajść w ciążę!

WERONIKA

Opinia 8

Staraliśmy się o dziecko po poronieniu. Po 4 cyklach użyłam na próbę kubeczka FERTI·LILY. Wykonaliśmy testy owulacyjne i zastosowaliśmy kubeczek 3 razy. Jest łatwy w użytkowaniu (działa trochę jak kubeczek menstruacyjny, tylko nieco inaczej się go aplikuje). Po dłuższej chwili zaczął „przeciekać”, ale i tak był to już odpowiedni moment na wyjęcie go. I teraz, 9 miesięcy później, nasza słodka córeczka jest już z nami:) Polecam!

MARTYNA

Opinia 7

Po 1,5 roku bezskutecznych prób zajścia w ciążę, z FERTI·LILY udało się to w dwa miesiące! Obecnie jestem w 23. tygodniu z naszym pierwszym dzieckiem.

IWONA

Opinia 6

Po długim czasie prób i niepewności, byliśmy gotowi na rozpoczęcie procedury IUI, ale okazało się, że zaszłam w ciążę po trzech cyklach stosowania FERTI·LILY, dosłownie na chwilę przed wizytą w klinice. Jestem bardzo szczęśliwa i wciąż nie mogę uwierzyć.

JULIA

Opinia 5

Mieliśmy nadzieję na szybkie zajście w ciążę, dlatego kupiliśmy kubeczek FERTI·LILY już po jednym miesiącu prób. Używa się go łatwo i sprawnie, nie musisz leżeć w łóżku. A my po dwóch zastosowaniach zaszliśmy w ciążę.

LAURA

Opinia 4

Zaszłam w ciążę po pierwszym użyciu. Staraliśmy się przez 1,5 roku. Oprócz kubeczka FERTI·LILY, próbowaliśmy wielu innych metod. Ale kiedy zastosowaliśmy kubeczek FERTI·LILY, zadziałało od razu. Gdybyśmy tylko odkryli go wcześniej… Tak czy siak, teraz jesteśmy przepełnieni radością.

AGNIESZKA

Opinia 3

Przypadkowo lub nie, w pierwszym miesiącu użytkowania FERTI·LILY trzymałam już w rękach test z dwiema kreskami. Po 9 miesiącach starań, nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i czekamy na naszego synka, który ma urodzić się w marcu. Potrzeba trochę czasu, by nauczyć się aplikować i wyjmować kubeczek, ale z pewnością skorzystam z niego, jeśli będziemy znowu starać się o dziecko.

ZUZA

Opinia 2

Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego nie mogę zajść w ciążę, a staraliśmy się o trzecie dziecko. Wykonaliśmy wiele testów owulacyjnych i ułożyliśmy stosy poduszek pod pośladkami, zanim przeczytaliśmy o kubeczku FERTI·LILY. Recenzje użytkowników w internecie były pozytywne, więc postanowiliśmy sprawdzić, czy zadziała w naszym przypadku. I w kolejnym cyklu się udało! Fan·ta·sty·cznie!  

JUSTYNA

Opinia 1

Informacje o kubeczku FERTI·LILY znalazłam w mediach społecznościowych i początkowo wahałam się, czy go kupić. Finalnie, byliśmy bardzo zadowoleni z zakupu! Po wielu miesiącach bezowocnych prób, zaszłam w ciążę po pierwszym użyciu kubeczka FERTI·LILY! Obecnie jestem w 6-mcu ciąży i czekam na córeczkę. Zdecydowanie polecam FERTI·LILY!  

POZNAJ SWÓJ
KUBECZEK FERTI·LILY

PIERŚCIEŃ

Pierścień pomaga przesunąć nasienie w kierunku szyjki macicy w momencie, gdy kubeczek jest wywinięty na drugą stronę podczas aplikacji. Pierścień ułatwia również utrzymanie kubeczka na miejscu, czyli w górnej części pochwy.
OTWORKI

Maleńkie otworki umieszczone pod pierścieniem zapobiegają tworzeniu się próżni podczas wyjmowania.
OGONEK

Silikonowy ogonek ułatwia odpowiednią aplikację kubeczka oraz późniejsze usunięcie go. Jest tak cienki, że niemal niewyczuwalny.
Fertilily badge 02 small-01
Przewiń na górę