JAK UŻYWAĆ

Odtwórz wideo

OBEJRZYJ KRÓTKĄ ANIMACJĘ

KROK 1

Przed pierwszym użyciem, wygotuj kubeczek w czystej wodzie, osusz go, następnie schowaj do załączonego bawełnianego woreczka. Pamiętaj, by przechowywać kubeczek w pobliżu łóżka, tak, by móc po niego sięgnąć bezpośrednio po stosunku.

KROK 2

A
B
C

Uprawiajcie seks (piktogram A). Gdy nasienie partnera znajdzie się w pochwie, nie siadając ani nie wstając, sięgnij po kubeczek . Wywiń kubeczek tak, by wyglądał jak parasol (piktogram B). Trzymaj kubeczek za ogonek skierowany w stronę Twoich stóp, przytrzymuj go również palcem wewnątrz wywiniętego kubeczka (piktogram C).

KROK 3

D
E
F

Delikatnie wsuń wywinięty kubeczek głęboko do pochwy (piktogram D). Kiedy będzie na miejscu, przytrzymaj go palcem, a jednocześnie drugą ręką lekko pociągnij za ogonek tak, by kubeczek FERTI·LILY wrócił do pierwotnego kształtu (piktogram E).

Aby upewnić się, że kubeczek został umieszczony prawidłowo, poszukaj wgłębień, które znajdują się po obu stronach ogonka. Jeśli kubeczek nadal jest wywinięty, nie będziesz w stanie ich wyczuć (warto przetestować to jeszcze przed aplikacją). Nie martw się, jeśli nie wiesz, czy kubeczek jest wywinięty. Nasienie pozostaje w pochwie i jest blisko ujścia szyjki macicy, zabezpieczone przed wypłynięciem, więc po prostu zostaw kubeczek tak, jak jest. Praktyka czyni mistrza: po kilku aplikacjach będziesz to doskonale wyczuwać.

Kubeczek FERTI·LILY można nosić od 20 minut do 1 godziny (piktogram F).

WYJMOWANIE KUBECZKA FERTI·LILY

G
H

Umyj ręce wodą z mydłem. Przyjmij wygodną pozycję stojącą lub usiądź na toalecie i delikatnie wypchnij kubeczek siłą mięśni dna miednicy (podobnie jak podczas wypróżniania).

Chwyć ogonek kubeczka palcami. Pochwa ma tylko 8-10 cm długości, zatem ogonek powinen być już możliwy do uchwycenia. Jeśli nie, wsuń palec wskazujący do pochwy i sięgnij po ogonek. Powoli ciągnij za ogonek, aż poczujesz, że dno kubeczka znajduje się u wejścia do pochwy (piktogram G).

Chwyć palcami zagłębienia w ogonku kubeczka i ściśnij go tak, aby zwinął się i stał łatwiejszy do wyjęcia. Możesz też chwycić jednym palcem brzeg kubeczka. Delikatnie wyjmij kubeczek z pochwy, trzymając go w pozycji pionowej, aby uniknąć wylania zawartości, zanim znajdzie się nad toaletą lub umywalką. Prawdopodobnie po wyjęciu kubeczka zauważysz w nim niewielką ilość płynu. Jest to nasienie oraz wydzielina z pochwy w połączeniu ze śluzem szyjkowym i jego obecność jest całkowicie normalna.

Opróżnij kubeczek, umyj go dokładnie (15-20 sekund) z użyciem ciepłej wody i przechowuj zgodnie z zaleceniami (piktogram H).

POBIERZ PRZETŁUMACZONY PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

Fertilily badge 02 small-01
Przewiń na górę