KORZYŚCI

Path-235@2x (1)

Przyjazny plemnikom

Żel FERTI·LILY jest przyjazny plemnikom. Posiada neutralne pH
i przyjazną plemnikom osmotyczność.

Żel FERTI·LILY jest przyjazny plemnikom. Posiada neutralne pH i przyjazną plemnikom osmotyczność.

Zwiększa przyjemność podczas stosunku

Żel FERTI·LILY to lubrykant zwiększający komfort i przyjemność stosunku,
jednocześnie nie wpływa negatywnie na plemniki.

Żel FERTI·LILY to lubrykant zwiększający komfort i przyjemność stosunku, jednocześnie nie wpływa negatywnie na plemniki.

logo-apple

Zawiera fruktozę, która zapewnia plemnikom
energię do poruszania się.

Żel FERTI·LILY zawiera fruktozę, naturalny cukier występujący w owocach,
który dostarcza plemnikom energię potrzebą do poruszania się.

Żel FERTI·LILY zawiera fruktozę, naturalny cukier występujący w owocach, który dostarcza plemnikom energię potrzebą do poruszania się.

Group-772

Wspiera naturalną płodność

Żel FERTI·LILY zapewnia nawilżenie podczas zbliżenia oraz stwarza bezpieczne środowisko dla plemników, wspierając tym samym natrualną płodność

group_809_

Imituje śluz płodny

Żel FERTI·LILY został stworzony, by naśladować naturalny śluz płodny wydzielany przez ciało. Śluz szyjkowy, który zabezpiecza plemniki po ejakulacji, posiada neutralne pH i osmotyczność zbliżoną do tej w Żelu FERTI·LILY.

Path-326@2x

Wspiera naturalną płodność

Zostało klinicznie udowodnione, że Żel FERTI·LILY jest przyjazny plemnikom. W przeciwieństwie do popularnych lubrykantów, nie tworzy bariery dla nasienia, dzięki czemu plemniki w kontakcie z żelem mogą przeżyć ponad 24 godziny.

ŻEL FERTI·LILY

Wybróbujcie go, gdy staracie się o dziecko

Wybróbujcie go, gdy staracie się o dziecko

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

KASIA

Opinia3

Żel jest bardzo przyjemny w użyciu. Naprawdę dobrej jakości lubrykant. Nie klei się i pozostaje śliski przez długi czas. Korzystałam z żelu razem z kubeczkiem i sprawdza się to świetnie. Jedyna uwaga, że żel nieco zbyt szybko wypływa z tubki. Ostateczna ocena to 9/10.

ILONA

Opinia2

Super, że istnieje lubrykant, którego możesz użyć, kiedy starasz się o dziecko. Żel nie klei się i nie ma żadnego dziwnego zapachu. Nie wiem jeszcze, czy pomaga zajść w ciążę, ale jak dotąd wydaje się działać tak, jak powinien.

KORNELIA

opinia1

Dobry, długo działający lubrykant. Wystarczy niewielka ilość.

[1] Przyjazna plemnikom osmotyczność oznacza, że ilość soli i jonów w naszym żelu jest zbliżona do tej w nasieniu. Jest to niezwykle ważne, by zapewnić plemnikom przeżycie. Lubrykant, który nie jest izotoniczny, uszkadza plemniki i przez to zmniejsza szanse na zapłodnienie.
Fertilily badge 02 small-01
Przewiń na górę