KORZYŚCI

Kubeczek FERTI·LILY jest miękki, wygodny i łatwy w aplikacji. Umieszcza się go w pochwie po stosunku zakończonym ejakulacją, co utrzymuje nasienie blisko szyjki macicy, w środowisku śluzu szyjkowego. Badania kliniczne potwierdzają, że Kubeczek FERTI·LILY zwiększa szanse na zajście w ciążę o 48%.

h1 (1)

Pomaga zajść w ciążę bez procedur medycznych

Dzięki FERTI·LILY, Twoje szanse na ciążę wzrastają 1,5 – krotnie. Dzięki Kubeczkowi FERTI·LILY starania o dziecko pozostają intymnym momentem, bez lekarzy i procedur medycznych.

hh3

Więcej nasienia w pobliżu szyjki macicy

Kubeczek FERTI·LILY dostarcza większą ilość nasienia do szyjki macicy, a tym samym zwiększa szansę na zapłodnienie.

hh4

Komfortowy i łatwy w użyciu

Kubeczek FERTI·LILY można stosować w każdych warunkach. Możesz przechowywać go w pobliżu łóżka, w załączonym bawełnianym woreczku i zaaplikować bezpośrednio po zbliżeniu, a potem normalnie wstać i robić to, co zwykle. Kubeczek jest miękki, komfortowy w użyciu, a jego stosowanie nie zakłóca intymnych chwil.

hh6

Wykonany w 100% z silikonu medycznego

Kubeczek FERTI·LILY jest wykonany w 100% z silikonu medycznego. Kubeczek jest elastyczny, trwały, biodegradowalny i bezpieczny w aplikacji.

hh7

Naturalny, bezpieczny, nie zawiera hormonów

Kubeczek FERTI·LILY zwiększa szanse na zajście w ciążę bez dodatkowego ryzyka. Wspiera poczęcie w warunkach naturalnych. Bez hormonów i inwazyjnych procedur.

hh9

Wielokrotnego użytku aż do 6 cykli

W przeciwieństwie do produktów jednorazowego użytku, Kubeczka FERTI·LILY możesz używać wielokrotnie w okresie do 6 cykli.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

KASIA

Opinia3

Żel jest bardzo przyjemny w użyciu. Naprawdę dobrej jakości lubrykant. Nie klei się i pozostaje śliski przez długi czas. Korzystałam z żelu razem z kubeczkiem i sprawdza się to świetnie. Jedyna uwaga, że żel nieco zbyt szybko wypływa z tubki. Ostateczna ocena to 9/10.

ILONA

Opinia2

Super, że istnieje lubrykant, którego możesz użyć, kiedy starasz się o dziecko. Żel nie klei się i nie ma żadnego dziwnego zapachu. Nie wiem jeszcze, czy pomaga zajść w ciążę, ale jak dotąd wydaje się działać tak, jak powinien.

KORNELIA

opinia1

Dobry, długo działający lubrykant. Wystarczy niewielka ilość.

Fertilily badge 02 small-01
Przewiń na górę