Wasze historie

WASZE HISTORIE

POZNAJ HISTORIĘ DOMINIKI

„To była moja szansa na mały cud” to słowa Dominiki, które przewinęły się w naszej pierwszej rozmowie i wywołały wzruszenie rozmówców. Dominika Pora do niedawna szczęśliwa żona i mama Alusia, od niedawna w powiększonym składzie z Niną, opowiada o swojej historii. Jak wspomina swoje doświadczenie z Fertilily? Odpowiedzi znajdziecie w mini wywiadzie i nagraniu wideo.

Dominika, opowiedz nam sobie w kilku zdaniach, co robisz na co dzień?

Dominika: Od czego zacząć, może od początku…😊 Mam 35 lat i aktualnie mając w domu dwójkę małych dzieci (synka i córeczkę) postanowiłam nacieszyć się tym niepowtarzalnym czasem skupiając większość swoich działań na nich. Jednocześnie po latach pracy na etacie przygotowuję się do rozwinięcia własnego biznesu. Kiedy tylko mam wolną chwilę pochłaniam się czytaniu, fotografii, którą uwielbiałam od zawsze, a ostatnio uczę się rysować, zobaczymy, co z tego wyniknie. Sama idea znajdywania czasu dla siebie przy dwójcie maluchów daje mi bardzo dużo radości, ale jest też ogromnym wyzwaniem, które każda mama doskonale zna.

Jak długo staraliście się o pierwsze dziecko i czy to zmieniło się przed drugą ciążą?

Dominika: O pierwsze dziecko można powiedzieć, że w ogóle nie musieliśmy się starać, bo ledwo podjęliśmy decyzję o dziecku, a ja już byłam w ciąży. Z drugą ciążą nie było już tak łatwo i przyszło nam na nią czekać prawie rok. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu Fertilily pomogło nam zajść w nią już w 2 miesiące!

Jak opisałabyś swoje doświadczenie z Fertilily? Co podobało Ci się najbardziej? Co stanowiło problem?

Dominika: Zdecydowałam się spróbować tej metody, ponieważ bardzo chciałam zajść w drugą wymarzoną ciążę, a było jeszcze za wcześnie by lekarz podjął jakieś konkretne działania. Podobało mi się, że kubeczek jest stosunkowo tanią i naturalną metodą, która będzie łatwa, nieinwazyjna i być może wystarczająco skuteczna by się udało. Po drodze nie napotkałam właściwie żadnych problemów i bardzo mi się spodobało, że po stosunku szybciej niż zwykle mogłam wrócić do codziennych obowiązków.

Dlaczego poleciłabyś Fertilily innym parom?

Dominika: Aplikacja kubeczka jest bardzo prosta i nie burzy intymności danej chwili, a po stosunku można spokojnie wrócić do innych aktywności, jednocześnie zwiększając szansę na zajście w ciążę. Biorąc pod uwagę, że koszt jest niewielki, warto spróbować, zanim będzie potrzeba podjęcia bardziej radykalnych działań.

Dominice, dziękujemy za podzielenie się swoją historią. Swoje możecie przesyłać na: fertilily@salveo-pharma.com.

Fertilily badge 02 small-01
Przewiń na górę