WSPARCIE KLINICZNE

KUBECZEK FERTI·LILY

Poznaj dowody naukowe na wspieranie płodności przez kubeczek FERTI·LILY, przeczytaj o wsparciu klinicznym i zapoznaj się z recenzjami użytkowników FERTI·LILY.

Kubeczek FERTI·LILY wspiera pary w poczęciu dziecka w domowym zaciszu. Wykonany jest z miękkiego silikonu, nie zawiera hormonów. Łatwy w aplikacji po stosunku, przesuwa nasienie w stronę ujścia szyjki macicy, co zwiększa szanse na zapłodnienie.

Badania kliniczne przeprowadzone nad kubeczkiem FERTI·LILY pokazują, że zwiększa on szanse na zajście w ciążę o 48%. W badaniu klinicznym, w którym wzięło udział 85 par, wykazano, że u par korzystających z kubeczka FERTI·LILY przez 3 miesiące, prawdopodobieństwo zapłodnienia wzrosło 1,5-krotnie.

W przeprowadzonym badaniu, poproszono 201 kobiet stosujących kubeczek FERTI·LILY o podzielenie się wrażeniami. 89% z nich czuło ogólną satysfakcję ze stosowania FERTI·LILY, 86% uznało, że kubeczek jest łatwy w aplikacji, dla 88% kubeczek był wygodny w noszeniu. Średnio, użytkowniczki przyznały kubeczkowi FERTI·LILY 4.4 na 5 gwiazdek. Przejdź na dół strony, by poznać bardziej szczegółowe recenzje produktu FERTI·LILY.

Kapturki i kubeczki zakładane na szyjkę macicy są powszechnie stosowane celem zwiększenia i wsparcia płodności. Ich zadaniem jest fizyczne przesunięcie nasienia jak najbliżej ujścia szyjki macicy, tak, aby jak najwięcej plemników miało kontakt ze śluzem szyjkowym w drodze do zapłodnienia (1) . Kapturki szyjkowe zwiększają liczbę plemników dostających się do śluzu szyjkowego o ponad 300% (2).

PONAD 300% WIĘCEJ NASIENIA PENETRUJE ŚLUZ SZYJKOWY

Im większa liczba plemników w śluzie szyjkowym, tym większe szanse na zapłodnienie (3) . Po 6 miesiącach stosowania metody zwiększania liczby plemników w śluzie szyjkowym, szanse na zapłodnienie wynoszą 29,1% – w porównaniu do 2,3% szans u par, które nie stosują tej metody.

”Nawet u par, u których występuje standardowa jakość nasienia, zanotowano znacząco większą liczbę ciąż w przypadku zwiększenia liczby plemników [w śluzie szyjkowym]”(4)

Kubeczek FERTI·LILY, łącząc zalety kapturków szyjkowych z komfortem i łatwością użytkowania, pozwala parom poczuć kontrolę nad własną płodnością. Kubeczek FERTI·LILY nie zakłóca żadnego z naturalnych procesów poczęcia (5,6). Jest komfortowy i łatwy w użyciu, a ponieważ aplikuje się go dopiero po stosunku, nie zakłóca on w żaden sposób intymności.

Kubeczek FERTI·LILY nie oddziałuje w żaden sposób na owulację oraz na inne czynniki mogące mieć wpływ na płodność. Udowodniono natomiast, że może on zwiększyć szanse na zapłodnienie u zdrowych par. Kubeczek FERTI·LILY został stworzony we współpracy z europejskimi ginekologami i specjalistami do spraw płodności.

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

GOSIA

opinia12

Po sześciu miesiącach starań, wciąż nam nie wychodziło. Wspólnie z mężem zadecydowaliśmy, że nie będziemy korzystać z in vitro ani podobnych metod. Jednak chcieliśmy mieć dziecko. FERTI·LILY było świetnym rozwiązaniem dla nas. Kubeczek wspiera naturę w jej działaniu – po czterech zastosowaniach FERTI·LILY okazało się, że jestem w ciąży.

ANNA

Opinia 11

Zaczęliśmy używać kubeczka FERTI·LILY po kilku miesiącach. Pomyśleliśmy: nie zaszkodzi spróbować… I hurra! W ciągu 3 miesięcy pomogło nam to zajść w ciążę! Czekamy teraz na naszego pierwszego synka. Kubeczek był przyjemny w użyciu, niewyczuwalny. Jest łatwy w czyszczeniu i przechowywaniu w załączonym bawełnianym woreczku.

MARTA

Opinia 9

Używanie kubeczka po raz pierwszy było trochę niezręczne, śmialiśmy się: „Kochanie, pospiesz się, trzeba to włożyć ASAP” i trzeba było czekać chwilę z „tą rzeczą” w środku… Na szczęście kubeczek jest łatwy w użytkowaniu, instrukcja jest bardzo przejrzysta. Nie ma uczucia dyskomfortu, kubeczek jest niemal niewyczuwalny, a wyjęcie go również nie jest trudne. Czujemy, że kubeczek FERTI·LILY naprawdę pomógł nam zajść w ciążę!

WERONIKA

Opinia 8

Staraliśmy się o dziecko po poronieniu. Po 4 cyklach użyłam na próbę kubeczka FERTI·LILY. Wykonaliśmy testy owulacyjne i zastosowaliśmy kubeczek 3 razy. Jest łatwy w użytkowaniu (działa trochę jak kubeczek menstruacyjny, tylko nieco inaczej się go aplikuje). Po dłuższej chwili zaczął „przeciekać”, ale i tak był to już odpowiedni moment na wyjęcie go. I teraz, 9 miesięcy później, nasza słodka córeczka jest już z nami:) Polecam!

MARTYNA

Opinia 7

Po 1,5 roku bezskutecznych prób zajścia w ciążę, z FERTI·LILY udało się to w dwa miesiące! Obecnie jestem w 23. tygodniu z naszym pierwszym dzieckiem.

IWONA

Opinia 6

Po długim czasie prób i niepewności, byliśmy gotowi na rozpoczęcie procedury IUI, ale okazało się, że zaszłam w ciążę po trzech cyklach stosowania FERTI·LILY, dosłownie na chwilę przed wizytą w klinice. Jestem bardzo szczęśliwa i wciąż nie mogę uwierzyć.

JULIA

Opinia 5

Mieliśmy nadzieję na szybkie zajście w ciążę, dlatego kupiliśmy kubeczek FERTI·LILY już po jednym miesiącu prób. Używa się go łatwo i sprawnie, nie musisz leżeć w łóżku. A my po dwóch zastosowaniach zaszliśmy w ciążę.

LAURA

Opinia 4

Zaszłam w ciążę po pierwszym użyciu. Staraliśmy się przez 1,5 roku. Oprócz kubeczka FERTI·LILY, próbowaliśmy wielu innych metod. Ale kiedy zastosowaliśmy kubeczek FERTI·LILY, zadziałało od razu. Gdybyśmy tylko odkryli go wcześniej… Tak czy siak, teraz jesteśmy przepełnieni radością.

AGNIESZKA

Opinia 3

Przypadkowo lub nie, w pierwszym miesiącu użytkowania FERTI·LILY trzymałam już w rękach test z dwiema kreskami. Po 9 miesiącach starań, nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i czekamy na naszego synka, który ma urodzić się w marcu. Potrzeba trochę czasu, by nauczyć się aplikować i wyjmować kubeczek, ale z pewnością skorzystam z niego, jeśli będziemy znowu starać się o dziecko.

ZUZA

Opinia 2

Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego nie mogę zajść w ciążę, a staraliśmy się o trzecie dziecko. Wykonaliśmy wiele testów owulacyjnych i ułożyliśmy stosy poduszek pod pośladkami, zanim przeczytaliśmy o kubeczku FERTI·LILY. Recenzje użytkowników w internecie były pozytywne, więc postanowiliśmy sprawdzić, czy zadziała w naszym przypadku. I w kolejnym cyklu się udało! Fan·ta·sty·cznie!  

JUSTYNA

Opinia 1

Informacje o kubeczku FERTI·LILY znalazłam w mediach społecznościowych i początkowo wahałam się, czy go kupić. Finalnie, byliśmy bardzo zadowoleni z zakupu! Po wielu miesiącach bezowocnych prób, zaszłam w ciążę po pierwszym użyciu kubeczka FERTI·LILY! Obecnie jestem w 6-mcu ciąży i czekam na córeczkę. Zdecydowanie polecam FERTI·LILY!  

1) Flierman, P. A., Hogerzeil, H. V., & Hemrika, D. J. (1997). A prospective, randomized, cross-over comparison of two methods of artificial insemination by donor on the incidence of conception: intracervical insemination by straw versus cervical cap. Human reproduction (Oxford, England), 12(9), 1945-1948.

2) Pelekanos, MICHAEL J. (2015). Postcoital Sperm Assessment Comparative Study. Surgical technology international 27, 184-190.

3) Alexander, Nancy J. “Evaluation of male infertility with an in vitro cervical mucus penetration test.” Fertility and sterility 36.2 (1981): 201-208.

4) Eggert-Kruse, Waltraud, et al. “Prognostic value of in vitro sperm penetration into hormonally standardized human cervical mucus.” Fertility and sterility 51.2 (1989): 317-323.

5) FERTI·LILY Conception Cup Usability study, 2018.

6) Mahony, M. C. (2001). Evaluation of the effect of a cervical cap device on sperm functional characteristics in vitro. Andrologia, 33(4), 207-213.

Fertilily badge 02 small-01
Przewiń na górę