KORZYŚCI

Żel FERTI·LILY został stworzony z myślą o parach starających się o dziecko. Zapewnia nawilżenie i sprzyja przeżywalności plemników. Udowodniono klinicznie, że Żel nie zakłóca przemieszczania się nasienia i jest bezpieczny dla osób starających się o dziecko.

hh3

PRZYJAZNY PLEMNIKOM

Żel FERTI·LILY jest przyjazny plemnikom. Posiada neutralne pH i odpowiednią osmotyczność [1].

logo-love-1

Zwiększa przyjemność podczas stosunku

Żel FERTI·LILY to lubrykant zwiększający komfort i przyjemność stosunku, jednocześnie nie wpływa negatywnie na plemniki.

logo-apple-2

Zawiera fruktozę, która zapewnia plemnikom energię do poruszania się.

Żel FERTI·LILY zawiera fruktozę, naturalny cukier występujący w owocach, który dostarcza plemnikom energię potrzebą do poruszania się.

hh7

Wspiera naturalną płodność

Żel FERTI·LILY zapewnia nawilżenie podczas zbliżenia oraz stwarza bezpieczne środowisko dla plemników, wspierając tym samym naturalną płodność.

logo-water-2

Imituje śluz płodny

Żel FERTI·LILY został stworzony, by naśladować naturalny śluz płodny wydzielany przez ciało. śluz szyjkowy, który zabezpiecza plemniki po ejakulacji, posiada neutralne pH i osmotyczność zbliżoną do tej w Żelu FERTI·LILY.

hh9

Klinicznie udowodnione

Udowodniono, że Żel FERTI·LILY jest przyjazny plemnikom. W przeciwieństwie do standardowych lubrykantów, nie tworzy bariery dla nasienia. Plemniki mogą przeżyć ponad 24 godziny pozostając w kontakcie z Żelem.

SKŁADNIKI

Aqua, Phenethyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Fructose,
Sodium Bicarbonate, Sodium Chloride,Potassium Chloride,
Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Citric Acid.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

KASIA

Opinia3

Żel jest bardzo przyjemny w użyciu. Naprawdę dobrej jakości lubrykant. Nie klei się i pozostaje śliski przez długi czas. Korzystałam z żelu razem z kubeczkiem i sprawdza się to świetnie. Jedyna uwaga, że żel nieco zbyt szybko wypływa z tubki. Ostateczna ocena to 9/10.

ILONA

Opinia2

Super, że istnieje lubrykant, którego możesz użyć, kiedy starasz się o dziecko. Żel nie klei się i nie ma żadnego dziwnego zapachu. Nie wiem jeszcze, czy pomaga zajść w ciążę, ale jak dotąd wydaje się działać tak, jak powinien.

KORNELIA

opinia1

Dobry, długo działający lubrykant. Wystarczy niewielka ilość.

[1] Przyjazna plemnikom osmotyczność oznacza, że ilość soli i jonów w naszym żelu jest zbliżona do tej w nasieniu. Jest to niezwykle ważne, by zapewnić plemnikom przeżycie. Lubrykant, który nie jest izotoniczny, uszkadza plemniki i przez to zmniejsza szanse na zapłodnienie.

Fertilily badge 02 small-01
Przewiń na górę